Gadżety Filmowe

Czym byłby świetny film, gdyby nie pojawiły się na rynku różnorodne produktu, które dodatkowo go promują. To właśnie za pomocą odpowiednich gadżetów konkretny film dodatkowo zyskuje światowy rozgłos.

Czasem zdarza się tak, że już sam plakat reklamowy staje się formą gadżetu. Ciekawie zaprojektowany potrafi zaciekawić odbiorcę i znajduje się wielu chętnych, którzy chcą mieć taki plakat na własność. Szczególnie po sukcesie kinowym danego filmu rozpoczyna się szaleństwo na punkcie posiadania i kolekcjonowania gadżetów.

Zwróćmy uwagę na trzy filmy, a mianowicie Star Wars, Star Trek i Spider Man. Po osiągnięciu niebywałego sukcesu i zdobyciu ogromnej liczy fanów rozpoczęła się fal produkowania wielu przedmiotów przedstawiających ulubionych bohaterów filmowych.

gadżety filmowe, bohaterowie filmowi Każdy chce mieć chociaż najmniejszą namiastkę ulubionego bohatera, choćby figurki Star Trek, czy figurkę Spider Mana. Maskotki Star Wars są kolekcjonowane przez wielu fanów, a figurki Star Wars stworzono także do gry w szachy.

Interesujące jest to, że wiele z tych gadżetów jest funkcjonalnych, jak np. Yoda plecak, czy gadżety USB, obok, którego żaden fan „Gwiezdnych Wojen” nie przejdzie obojętnie. Niezwykły Star Wars pendrive prezentuje się niczym wysokiej klasy figurka prezentująca popularne postacie.

gadżety filmowe, bohaterowie filmowi Równie interesującym gadżetem dla prawdziwych zapaleńców jest miecz świetlny USB, w formie lampy, która wygląda jak prawdziwa broń Skywalkerów. Dzięki podstawce może zawsze być eksponowana w odpowiedni sposób. Jeśli jest się wielkim fanem pojedynków mocy warto mieć własną „broń” Jedi u boku.